אודות לאונרדו רהיטים

המותג LEONARDO סלונים מבית י.ר. הום דיזיין בע”מ נוצר על מנת להביא לשוק הרהיטים את העיצובים העדכניים ביותר ואת המוצרים הפרקטיים ביותר תוך ניצול המשאבים של חברת האם י.ר. הום דיזיין.
חברת י.ר. הום דיזיין בע”מ הינה חברה ותיקה אשר משמשת כיבואן רהיטים של גופים מסחריים גדולים בישראל.

חברת י.ר. הום דיזיין הקימה את המותג LEONARDO בכדי לשרת את הצרכן הסופי לעומת מכירתם דרך גופים מסחריים, ובכך לחסוך את עלויות התיווך ולהביא לשוק תחרות אמיתית.
אנו ב-LEONARDO מאמינים כי שוק הרהיטים בישראל צריך להשתפר בתכיפות קבועה ולהציע לציבור מחירים טובים יותר ומוצרים יעילים אשר מתאימים לסגנון הבתים בישראל לכל שכבות האוכלוסייה.

אנו מציעים ללקוחותינו לחדש ולעדכן את הבית בעלויות סבירות אך לא לוותר על העיצובים החדשניים ביותר תוך שמירה על סטנדרטים בינלאומיים של איכות, שירות ובריאות.
אנו מזמינים אתכם לאולם התצוגה, לבחון כל מוצר, לבדוק, להרגיש ולהיות בטוחים שהמוצר אשר בחרתם הוא הנכון ביותר עבורכם ולא פחות חשוב עונה על הצרכים שלכם.

עד הבית: נבצע עבורכם הובלה לביתכם, הרכבת המוצר והדרכה על תפעול המוצר, שירות לכל חלקי הארץ.
אצלנו תוכלו למצוא מוצרי דגל כגון: סלון עור, כורסת טלויזיה, מיטת נוער, ספת אירוח, מיטה מתכווננת, כורסה חשמלית, מערכות ישיבה ומגוון מוצרים הכרחיים בכל בית.
עם זאת, אנו מציעים מגוון מוצרים משלימים אשר יהפכו את ביתכם למקום האהוב עליכם, על משפחותיכם וחבריכם.

אנו מאמינים שאתם אמורים להתגעגע לביתכם בדיוק כפי שתתגעגעו לבני ביתכם ומתוך האמונה הזו, אנו פועלים כאשר אנו מייצרים רהיטים, בוחרים דגמים, ומספקים שירות עד הבית, לכל בית.